Skip to content Skip to footer

Про BikeBox

Компанії «BikeBox» почала свою діяльність у лютому 2020 р. в славному місті-герої Чернігові, Україна.

Молода команда з кращими: конструкторами, технологами, спеціалісти з електроніки, зварювання, а також науковці, які займаються розробкою та впровадженням передових рішень у сфері електротранспорту та машинобудування міста, – об`єднала cпільна ідея та бажання створювати унікальний продукт для українського ринку.

За короткий термін, отримавши надхнення, було випущено цілу лінійку різноманітного електротранспорту:

 • Електровелосипеди з вибором різної функціональності
 • Вантажні електровелосипеди
 • Електричний дрифт-трайк
 • Електрокартинги малого класу та високопотужний електрокартинг
 • Електричний багі
 • Електрокатер

Вже в кінці 2021 році з університетського стартапу переросла в українську компанію з вектором розвитку не тільки на українському ринку, а але й далеко за її межами.

BikeBox 2022

Ми продовжуємо розвиватись і відновлюватись разом з Україною!

Постійне вдосконалення та впровадження нових методів виробництва дозволили нам не тільки значно розширити асортимент продукції, але й якісно оновити асортимент існуючих електромобілів.

Голова мета це вдосконалення та створення інноваційних рішень в індустрії електротранспорту. Наша команда активну соціальну позицію та займається активною популяризації електротранспорту серед пересічних українців.

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є виробництво вантажних (вантажних) електровелосипедів, які відрізняються високою продуктивністю та низьким споживанням електроенергії. Завдяки особливій конструкції вантажівки стануть головним помічником у мобільній доставці ресторанних страв, продуктів харчування та інших товарів з максимальною вигодою для власників бізнесу.

Крім того, до продажу вантажних та інших мобільних електромобілів, саме тут ви знайдете вантажні електровелосипеди, електромопеди, електрокартинги, електровелосипеди та дрифт-трайки в оренду на найвигідніших умовах.

BIKEBOX запрошує всіх насолодитися високою продуктивністю якісних електромобілів. Вже сьогодні нам вдалося надати в прокат потужні дрифт-трайки, електровелосипеди та електроскутери, допомогти у виборі першого акумуляторного транспорту для найменших автомобілістів та спроектувати унікальний електротранспорт на замовлення для швидкої їзди та участі в змаганнях.

Зв'язатись

  Наша команда

  Thomas Gilbert

  Logistics Manager

  Jenny Wallace

  Operarions Manager

  Mary Dalton

  Sales Manager

  Anna Green

  Personal tours guide

  Thomas White

  Group tours guide